B43564B5338M7
MFR.Part #
B43564B5338M7
JLCPCB Part #
C1618232
Description
-25℃~+85℃ 11.7A@100Hz 144.2mm 15000hrs@85℃ 28.5mm 3300uF 450V 48mΩ@100Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS