CK45-R3FD331K-NRA
MFR.Part #
CK45-R3FD331K-NRA
JLCPCB Part #
C5969126
Package
Plugin
Description
330pF 3kV 7.5mm 8.5mm ±10% Plugin Through Hole Ceramic Capacitors ROHS