B32023A3683K189
MFR.Part #
B32023A3683K189
JLCPCB Part #
C5572538
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 300V 68nF Y2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS