B43505E2108M87
MFR.Part #
B43505E2108M87
JLCPCB Part #
C1613839
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
1000uF 200V 35mm 45mm ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS