ESMH500VSN153MA45S
MFR.Part #
ESMH500VSN153MA45S
JLCPCB Part #
C1606513
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 15000uF 2000hrs@85℃ 22mΩ@120Hz 35mm 45mm 50V 6.9552A@100kHz ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS