B32023A3154M000
MFR.Part #
B32023A3154M000
JLCPCB Part #
C7218286
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 150nF 300V Y2 ±20% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS