LGY2A392MELC45
MFR.Part #
LGY2A392MELC45
JLCPCB Part #
C1581850
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 10mm 2.9A@120Hz 35mm 3900uF 45mm 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS