B43254A2228M000
MFR.Part #
B43254A2228M000
JLCPCB Part #
C5571939
Package
Plugin,D35xL52mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 200V 2200uF 3.68A@120Hz 3000hrs@105℃ 35mm 52mm ±20% 插件,D35xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS