B43547A2228M000
MFR.Part #
B43547A2228M000
JLCPCB Part #
C1497836
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10mm 200V 2200uF 3000hrs@105℃ 35mm 45mΩ 5.46A@100Hz ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS