B43254A1228M000
MFR.Part #
B43254A1228M000
JLCPCB Part #
C3722680
Package
Plugin,D30xL52mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 160V 2200uF 3.44A@120Hz 3000hrs@105℃ 30mm 52mm ±20% Plugin,D30xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS