B41888C7477M8
MFR.Part #
B41888C7477M8
JLCPCB Part #
C5113256
Package
Plugin,D10xL22mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 22mm 35V 470uF 50mΩ@10kHz 5mm 7000hrs@105℃ ±20% Plugin,D10xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS