B41888D5108M008
MFR.Part #
B41888D5108M008
JLCPCB Part #
C5113259
Package
Plugin,D12.5xL22mm
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 1000uF 12.5mm 22mm 25V 2A@100kHz 41mΩ@10kHz 5mm ±20% 插件,D12.5xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS