UAQ2G100MHD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UAQ2G100MHD
JLCPCB Part #
C5110710
Package
Plugin,D12.5xL22mm
Description
-40℃~+105℃ 100mA@120Hz 10uF 12.5mm 2000hrs@105℃ 22mm 400V 5mm ±20% 插件,D12.5xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS