B41888D6108M000
MFR.Part #
B41888D6108M000
JLCPCB Part #
C1668382
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 1000uF 16mm 32mΩ 50V 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS