UVY0J472MHD1TO
MFR.Part #
UVY0J472MHD1TO
JLCPCB Part #
C5112402
Package
Plugin,D12.5xL22mm
Description
-55℃~+105℃ 1.09A@120Hz 1000hrs@105℃ 12.5mm 22mm 4700uF 5mm 6.3V ±20% 插件,D12.5xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS