UBT2C470MHD1TO
MFR.Part #
UBT2C470MHD1TO
JLCPCB Part #
C4155580
Package
Plugin,D12.5xL22mm
Description
-40℃~+125℃ 12.5mm 160V 187mA@120Hz 2000hrs@125℃ 22mm 47uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS