B41858C7337M002
MFR.Part #
B41858C7337M002
JLCPCB Part #
C5113214
Package
Plugin,D10xL17mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 118mΩ@10kHz 17mm 330uF 35V 5000hrs@105℃ 5mm 846mA@100kHz ±20% 插件,D10xL17mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS