B32354S2106K010
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B32354S2106K010
JLCPCB Part #
C5949923
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+85℃ 10uF 275V、400V ±10% Plugin,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS