B43642A9108M000
MFR.Part #
B43642A9108M000
JLCPCB Part #
C1613159
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10mm 160mΩ 3.48A@100Hz 3000hrs@105℃ 35mm 400V ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS