MHQ0603P3N8BT000
MFR.Part #
MHQ0603P3N8BT000
JLCPCB Part #
C2044721
Description
16@500MHz 190mΩ 3.8nH 450mA 6.5GHz 0201 Inductors (SMD) ROHS