CS45SL2GA680J-GKA
MFR.Part #
CS45SL2GA680J-GKA
JLCPCB Part #
C3287269
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 440V 68pF X1,Y2 ±5% Plugin,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS