RMS10FT5101
MFR.Part #
RMS10FT5101
JLCPCB Part #
C212411
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 5.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS