RM04DTN1372
MFR.Part #
RM04DTN1372
JLCPCB Part #
C187951
Description
-55℃~+155℃ 13.7kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS