RMS12FT1002
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RMS12FT1002
JLCPCB Part #
C212479
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS