RLP25FEER070
MFR.Part #
RLP25FEER070
JLCPCB Part #
C459672
Description
2W 70mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS