RMS10FT33R0
MFR.Part #
RMS10FT33R0
JLCPCB Part #
C912613
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 33Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS