RMS04FT6201
MFR.Part #
RMS04FT6201
JLCPCB Part #
C208924
Description
-55℃~+155℃ 50V 6.2kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS