RM04FTN62R0
MFR.Part #
RM04FTN62R0
JLCPCB Part #
C162801
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 62Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS