RM12JTN3R3
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RM12JTN3R3
JLCPCB Part #
C497326
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3.3Ω Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS