RM10FTN3402
MFR.Part #
RM10FTN3402
JLCPCB Part #
C169969
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 34kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS