RB04BTS2002
MFR.Part #
RB04BTS2002
JLCPCB Part #
C911563
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS