RB04BTS1001
MFR.Part #
RB04BTS1001
JLCPCB Part #
C911499
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS