RM04FTN1052
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RM04FTN1052
JLCPCB Part #
C162953
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS