RM02FTN3902
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RM02FTN3902
JLCPCB Part #
C240037
Description
-55℃~+125℃ 25V 39kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS