RLH25FEER140
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RLH25FEER140
JLCPCB Part #
C7421573
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 140mΩ 2W ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS