RM12JTN204
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RM12JTN204
JLCPCB Part #
C188159
Description
-55℃~+155℃ 200V 200kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS