RLP25FEER180
MFR.Part #
RLP25FEER180
JLCPCB Part #
C912986
Description
180mΩ 2W Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS