RLH12FTCR620
Extended
Manufacturer
TA-I Tech
MFR.Part #
RLH12FTCR620
JLCPCB Part #
C7421612
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1W 620mΩ ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS