RM10FTN1913
MFR.Part #
RM10FTN1913
JLCPCB Part #
C170012
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 191kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS