RLP25JECR025
MFR.Part #
RLP25JECR025
JLCPCB Part #
C2930481
Description
1W 25mΩ Alloy Resistor SMD ±5% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS