RLM25FEER010
MFR.Part #
RLM25FEER010
JLCPCB Part #
C192580
Description
10mΩ 2W Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS