TMPC 0402HPV-100MG-Z02
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
TMPC 0402HPV-100MG-Z02
JLCPCB Part #
C17484508
Package
SMD,4.5x4.1mm
Description
1.8A 10uH 2.3A 243mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,4.5x4.1mm Power Inductors ROHS