TMPC1265HP-2R2MG-D
MFR.Part #
TMPC1265HP-2R2MG-D
JLCPCB Part #
C357271
Package
SMD,13.5x12.5mm
Description
2.2uH 22A 3.8mΩ 37A ±20% SMD,13.5x12.5mm Power Inductors ROHS