APO 322530NV-220M
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
APO 322530NV-220M
JLCPCB Part #
C17229752
Package
1210
Description
22uH 700mA 720mA 880mΩ AEC-Q200 ±20% 1210 Power Inductors ROHS