TMPC0402HPV-4R7MG-Z02
MFR.Part #
TMPC0402HPV-4R7MG-Z02
JLCPCB Part #
C5139905
Package
SMD,4.5x4.1mm
Description
105mΩ 2.6A 3.5A 4.7uH AEC-Q200 ±20% SMD,4.5x4.1mm Power Inductors ROHS