TMPC0605H-2R2MG-D
MFR.Part #
TMPC0605H-2R2MG-D
JLCPCB Part #
C357209
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
10A 11.2mΩ 14A 2.2uH ±20% SMD,7.3x6.6mm Power Inductors ROHS