APO 322523NV-470M
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
APO 322523NV-470M
JLCPCB Part #
C17336854
Package
1210
Description
300mA 47uH 500mA 900mΩ AEC-Q200 ±20% 1210 Power Inductors ROHS