HPC 8040NC-1R0M
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
HPC 8040NC-1R0M
JLCPCB Part #
C17308616
Package
3131
Description
13.8A 1uH 8.2mΩ 8.5A ±30% 3131 Power Inductors ROHS