HCB 4532MF-132T30
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
HCB 4532MF-132T30
JLCPCB Part #
C17613351
Package
1812
Description
1 1.3kΩ@100MHz 60mΩ 1812 Ferrite Beads ROHS