HPC3010TF-330M
MFR.Part #
HPC3010TF-330M
JLCPCB Part #
C357033
Package
SMD,3x3mm
Description
1.25Ω 33uH 350mA 350mA ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS